Блог переехал на новый адрес - клик по банеру

воскресенье, 13 марта 2016 г.

Відео. Репортаж із зашморгом на шиї: Юрій Яценко: «Це чудо, що я на свободі: Росія не відпускає таких свідків, як я»


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

25-річний активіст Євромайдану Юрій Яценко в травні 2014-го року перетнув кордон Росії, де був затриманий спочатку для перевірки документів, а після – затриманий за підробними звинуваченнями.

 Юрій незаконно утримувався в російському СІЗО з травня 2014 по березень 2015 року і в прямому ефірі Шустер LIVE розповів, яких катувань зазнають українці в російських тюрмах: «Очікуючи на подальші тортури, тільки відкривався замок камери, я одразу прикладав лезо бритви до шиї. Це ні в якому разі не була спроба самогубства, це були способи витримати свою незалежну позицію»

Сьогодні Яценко є одним із активістів громадської кампанії LetMyPeopleGo, яка має на меті привернути увагу світу до долі десятків українців, які ув’язнені в Росії з політичних мотивів.

Як, все ж таки багато паралелей між Німетчиною Гітлера і Росією Путіна. Дивно, що березовий фатерлянд випустив такого свідка.Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.